=- Otomatik Kepenkler

 

EMR KEPENK; Konya'da Kepenk ve yana kayar kapı sistemlerinin imalat ve montajı alanında hizmet vermektedir.

Dekoratif görünüm ve güvenliğin ön planda olduğu kepenk, yana kaya kapı ve panjur sistemleri işyerleri, konutlar, depolar ve ofisler gibi pek çok mekanda tercih edilen modern kullanıma sahip ürünlerdir.

Kaliteli malzeme ve usta işçiliğin ön plana çıktığı kepenk ve panjurları özel ölçülerde imal edilmektedir. Yıllarca kullanılabilen kepenk ve panjurlar da geniş renk seçeneği vardır.

İmalat Halkamızın İçinde;

Motorlu kumandalı sistem kepenkler, manuel kullanım kepenkler, akordiyon kepenkler, garaj kepenkleri, yana kayar sürgülü kapılar, apartman ve site giriş kapıları ile motorlu ve manuel panjur sistemleri yer almaktadır.

Talep edilen kepenk veya panjurun imalatı 1-2 gün içinde tamamlanır. Akabinde de hemen ürünün montajı yapılır. İmalat ve montajını yaptığımız kepenk ve panjurları uzun yıllar sorunsuzca kullanabileceğinizin garantisini veriyoruz.


Konya motorlu kumandalı kepenk, garaj kepengi, sac kepenk tamiri, alüminyum kepenk tamiri, motorlu kumandalı kepenk tamiri, garaj kepenk tamiri, çelik kepenk, manuel kepenk, mekanik akordiyon kepenk, çelik kepenk tamiri, Kepenk tamiri, Konya kepenk tamircisi, kepenk tamiratı, motorlu kumandalı kepenk, garaj kepengi, sac kepenk tamiri, alüminyum kepenk tamiri, yana kayar site kapısı, Konya otomatik sürgülü kapı, yana kayar kapı tamiri, fabrika kapısı tamiri, otomatik bahçe kapısı tamiri, motorlu kepenk tamiri, sac kepenk, alüminyum kepenk,